Tomasz Wrona

lek. dent.

Tomasz Wrona

„Salus aegroti suprema lex” – dobro Pacjenta od zawsze jest dla mnie najwyższą wartością.

Specjalizuje się w:

  • planowaniu kompleksowego leczenia
  • szczegółowej diagnostyce
  • leczeniu endodontycznym (kanałowym) z użyciem mikroskopu stomatologicznego
  • odbudowie zębów po zakończonym leczeniu endodontycznym
  • wysoce estetycznej odbudowie bezpośredniej zębów przednich
  • funkcjonalnej i estetycznej odbudowie zębów bocznych
  • stomatologią wieku rozwojowego (pedodoncja)

WYKSZTAŁCENIE
Studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagielońskiego ukończył w 2014 roku. W trakcie studiów był aktywnym członkiem Studenckiego Koła Naukowego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Pracę naukową rozpoczął już w trakcie studiów publikując pracę naukową: „Awareness of oral cancer prevention among patients at the Outpatient Clinic for Oral Surgery at the Jagiellonian University Medical College in Kraków.” Za publikację otrzymał 2 nagrodę na International Medical Students’ Conference w ramach 12 Kongresu Stomatologów Polskich w Krakowie. Stawiając jakość leczenia jako priorytet staż podyplomowy odbywał w uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej CMUJ w Krakowie. Doświadczenie zdobywa nieustannie poszerzając wiedzę i umiejętności podczas licznych szkoleń z zakresu: endodoncji, stomatologii estetycznej, protetyki oraz psychologii i komunikacji.

HOBBY
Narciarstwo alpejskie, crossfit, podróże do miejsc odległych i całkiem bliskich. W trakcie podróży staram się zatrzymać najpiękniejsze chwile w obiektywie aparatu.


Zobacz zespół

Profil naszego specjalisty w serwisie Znany Lekarz

Odwiedź profil lekarza na portalu Znany Lekarz

Przejdź do serwisu
Zadowolenie naszych Pacjentów jest dla nas kluczowe

Jak znaleźć nasze
Centrum Stomatologiczne?

Zapraszamy do naszego Centrum Stomatologicznego w Bielsku-Białej, gdzie zdrowie Twojego uśmiechu jest naszym priorytetem! Nasza doświadczona ekipa specjalistów oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną w nowoczesnym otoczeniu. Skorzystaj z zaawansowanych technologii i spersonalizowanego podejścia.

Wypełnij formularz